Göcek Mahallesi, İskele Meydanı, No:4/8, Fethiye/Muğla

Brokerage

Yat almak ya da satmak söz konusu olduğunda, süreci sorunsuz yönetmek için güvenilir bir ekibe ve kapsamlı pazar bilgisine sahip bir ortağa ihtiyacınız vardır. Sektörde deneyimli ekibimizin danışmanlığı, gelişmiş veritabanımızla birleştiğinde, işlemler her iki tarafı da tatmin eden hızlı, sorunsuz  şekilde sonuçlanır.

Her yat benzersizdir ve farklı bir müşteriye hitap edecektir.Uzman ekibimiz benzersiz satış noktalarını belirlemek için çalışacak ve etkileyici sonuçlar elde etmek için kişiselleştirilmiş bir pazarlama kampanyası oluşturacaktır.

Ekibimiz, yatla ilgili tüm belgelerin güncel olmasını ve nihai satışa hazır olmasını sağlayacaktır. Gerektiğinde spesifikasyonların ve envanterlerin oluşturulmasının yanı sıra alım satım sürecindeki her gelişmeden haberdar olmanızı sağlamak için size düzenli olarak rapor verecektir. Müzakere sürecinde sizin adınıza hareket edecek ve satışın tamamlanmasını koordine edecek; liman Başkanlığ,bayrak devleti kayıtları ve ilgili mercilerde gerekli tekne alım satım prosedürlerinin adınıza tamamlanması sağlanacaktır.

Hayalini kurduğunuz yata şimdi bir adım daha yakınsınız…

Türkiye temsilcisi olduğumuz global tekne-alım sistemi boatshed’den size uygun tekneleri sorgulayabilir, bizimle irtibata geçebilirsiniz. www.boatshedturkey.com

Bize Ulaşın!

Hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.