Göcek Mahallesi, İskele Meydanı, No:4/8, Fethiye/Muğla

Hakkımızda

BUGA YACHTING, 2020 yılının Ocak ayında Göcek merkezli olarak kurulmuş genç, dinamik ve kalite standartlarına öncelik veren kurumsal bir firmadır.
1999 yılından itibaren Denizcilik ve Turizm sektörlerinin çeşitli faaliyet alanlarında biriktirdiğimiz tecrübe ve bilginin birikimi sonucu kurulmuş olan firmamız, bilginin ve tecrübenin paylaşılması, kalite standartlarının etkin bir şekilde uygulanması ve %100 memnuniyet garantisini firma politikası olarak benimsemiş etkin bir firmadır.

BUGA YACHTING, alanında uzman ekibiyle yelken ve yatçılık hakkında her şey diyerek yola çıkmış ve bu alanda başta Göcek, Fethiye,Dalaman,Bodrum,Marmaris,Datça,Kaş olmak üzere ve işbirliklerimiz sayesinde Türkiyenin her yerinde ve Rodos,Kos,Girit gibi Yunanistan adalarında yatçılık ve gemi acentalığı hizmeti vermekte ve bu hizmet dahilinde Seyir İzin Belgesi (Transitlog) düzenlenmesi, Giriş-Çıkış Prosedürleri, Gümrüksüz Yakıt, Yağ ve Kumanya tedariki, Personel İşlemleri, Belge yenileme hizmetleri, İlk kayıt/deniz aracı alım-satım işlemleri, bayrak değişimleri, Sigorta işlemleri konularında faaliyet göstermektedir.

BUGA YACHTING, Firmamız bünyesinde bulunan çeşitli sınıf ve kategorilerde kendisine ait veya sözleşmeli tekneleri ile yat kiralama hizmeti sunmaktadır.

BUGA YACHTING olarak ayrıca Havaalanı transferi, otel konaklama, kara turları, özel turlar, dalış turları gibi ek hizmetleri iş birliklerimiz sayesinde alanında uzman ve yetkilendirilmiş seyahat acenteleri ile talep ve beklentilerinize en üst düzeyde karşılık verecek şekilde sizlere gerekli kolaylığı sağlamaktadır.

BUGA YACHTING Acentelik faliyetlerini Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı çatısı altında 1607 kayıt nolu Gemi Acente Yetki Belgesi ile yürütmekte ve aynı zamanda İMEAK Deniz Ticaret Odasına 119995 Sicil numarası ile kayıtlıdır.

Bize Ulaşın!

Hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.